Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dopis psaný před rokem 1950

Dobrý den, nevím, zda to patří do rubriky "život", potřeboval bych poradit, kde, jak sehnat dopis napsaný mezi roky 1900-1950. Potřebuje to syn do školy- MU Brno-FF - obor český jazyk. Jedná se o běžný dopis mezi dvěma lidmi, bude opraven po stránce pravopisu a archivován na fil.fakultě Masar.univerzity, alespoň jeden "účastník korespondence" nebo jeho dědic musí k tomu dát souhlas, s dopisem se nic nestane, bude příp. okopírován a navrácen. Zatím všechno selhalo, rodina atd.-buď nikdy nic nepsali, nebo vše vyhodili... Díky za případné rady.

osobně ti nepomůžu- sbírám známky, ne dopisy, ale napadá mi projít bleší trhy. v praze je obrovský blešák a tam jsem určo viděl minimálně pohledy, v brně je snad taky něco podobnýho. popřípadě prolést staré půdy, nebo i na aukru, jestli by nebylo štěstí.