Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svědí mě pořád jedno a to samé místo na hlavě

Strašně mě svědí jedno místo na hlavě, skoro nikde jinde mě nic nesvědí, jenom na hlavě a pořád na stejném místě, je to na pravé části hlavy, dokážu se tam škrábat třeba 5 minut v kuse a nepomáhá, zkoušel jsem to natírat jakýmisi všemocnými krémi nebo umýt vodou, nepomohlo, dík.

zkoušel jsem to natírat jakýmisi všemocnými krémi

Jsem alergik.. a trpím na pokožku na obličeji.. a tyhlety krémy by ti každá dobrá alergoložka omlátila o hlavu :D je to prý největší chyba, kterou lidé dělají - jdou a koupí všelijaké krémy, masti a patlají to na sebe - ne! blbost!

Zajdi za kožařkou a ta tě pošle někam dál, popřípadě předepíše speciální masti na to určené.