Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi umiram

Ahoj nebudu vám vypisovat celý příběh ale a zkusím to co nejstrucneji.Dříve jsem měla anorexii(hodně těžkou skončila jsem na 31kg s centrální vyzivou).Jsem palicak takže nějaké snahy někoho o vyléčení byly marné a musela jsem si na to přijít sama.Vytáhlo me z toho opět posilování u kterého jsem časem zjistila ze me asi zabije.Pak jsem přestala na dva týdny cvičit.Hodně přibrala asi 8 kg.Teď mě ale začaly strašně bolet záda,jsem pořád hrozne unavená,chvílemi mě děsně bolí hlava,je mi hrozná zima,nejsem schopna mc daleko chodit a hned jsem ze všeho vyčerpaná,strašně nepříjemná na celý svět a vůbec se mi nechce mezi lidi,na školu jsem se vykaslala protože jsem ji prostě nezvladala a brigádu taky moc nedávám.Mam pocit ze umiram a tak jen jim a to je asi jediný z čeho mám radost.Z toho ze po těch dvou letech mužů konečně jist vše co jsem si zakazovala,jenže mám pocit ze brzo umřu.
.A je mi 16let.Menstruaci také nemám..A váhu už mám normální teda i nad cílovou.Myslíte že opravdu umiram?

Ked mas normalnu vahu a jes normalnu stravu (vyvazene zeleninu, cukry, bielkoviny, musis jest vsetko aj maso aj zeleninu aj pecivo/cestoviny/cukry/ovocie apod, aj normalne mnozstvo soli v jedle apod, nic nevynechavat) tak neumiras, ale ak normalna strava (t.j. vsetko striedat) nepomaha tak chod k lekarovi a povedz mu ze co ta vsetko boli a co ti je. A potom az ti bude lepsie chod zas do tej skoly.