Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 200Kč na damejidlo.cz

Ahoj, dneska jsem narazil na návod, jak vytřískat dvě stovky z dáme jídlo. Možná je to trochu mimo téma, ale třeba u nás mají boží sushi, pokud jíte zdravě, určitě najdete nějakou fajn restauraci. A překvapivě to funguje. Našel jsem návod, kolem 8., hned jsem vyplnil, co bylo třeba a objednával. Jídlo přišlo hned.

Je to časově omezená promo akce, tak honem do toho. Je potřeba dělat to přesně podle tohohle návodu - http://life-hacking.cz/200kc-na-damejidlo-cz-zdarm a/.

Myslím, že je to fajn, dvě stovky na zemi nenajdete a za dvě stovky se dají pořídit dvě pizzy, nebo hromada dalšího jídla. Pokud máte doma víc čísel, tím líp. U nás se bude jíst zadarmo asi celý týden :-D

čo keď sa tak zbavujú jedla,ktoré sa už neodvážia predať normálnym spôsobom ? tesco to dáva do pultov označných výrobky s končiacim dátumom spotreby,títo to možno dávajú s tým,že zaplať nejaký paušál a zober čo unesieš alebo zjedz,kolko vládzeš.....

Plne potrvzuji funkcnost, akorat je potreba dat si pozor na nekolik veci. Kdyz si vybirate restauraci, tak to udelejte az po zadani adresy, tim se nektere z potencionalnich vylouci, protoze nedovazi vsude. Ja jsem napriklad z prazskych Letnan a po zadani adresy jsem mel hned o spoustu podniku k vyberu mene. Pote je treba se podivat na cenu dopravy a cenu minimalni objednavky, aby to opravdu bylo zdarma. Jidlo doslo vcas a v poradku, zadarmo suprovej burger, no neberte to.