Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samota

Dobrý den je mi 16 let. Už 5 let jsem sama. Mám deprese - výčitky - pocit těsna - bolest. Už 5 let jsem sama. Bez kluka bez přátel. A rodina která mě nevyslechne. Nejsem hezká ani hubená a to je ten problém. Nic moc nejím sportovala jsem 3 roky ted ty 2 už nesmím protože mám problemi s kolenama. :-( snažím se doma cvičit ale nic nezabírá... už nevím co dál.. Už jsem se i řízla trochu abych si ulevila...
Ale furt mám to nutkání ale nechci do toho spadnout tak se bráním... Teď jsem ještě ztratila kluka.. Celé noci nespím a brečím a svíjím se... všichni se mi smějí. Pro mě život asi skončil co já vím..
Asi vám to přijde k smíchu...

Myslim si ze mas asi opravdu deprese, intenzivne vse prozivas, uzkosti, vse vzdavas...nebojujes. Neni problem to rict tvoji lekarce a ta te posle k odbornikovy se kterym si o vsem promluvis co te trapi. Neni na tom nic spatneho a hlavne si nemysli ze jsi blazen, to je ta nejvetsi pitomost. Deprese jsou v teto uspechane dobe bezne, by jsi se divila kdo je vsechno ma. Jsi mlada a cely zivot mas teprve pred sebou, uvidis bude lepe.