Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Spirit box - přístroj na komunikaci s duchy + Sandra Bland video

Ahoj všem,
slyšeli jste někdy o spirit boxech, někdo se o to zajímá, nesledujete ten pořad na Prima Zoom "Po stopách duchů"? Docela mě ten pořad zaujal, ať už tomu věřím, nebo ne. Hledal jsem na youtube různá videa na téma "spirit box", a nalezl jsem tam chlápka, který si postavil tzv. "Geo box". Hodně lidí tomu chlápkovi podle komentářů fandí a vypadá to zatím na nejlepší komunikační přístroj s duchy.

Co si o tom myslíte vy? Bohužel neumím anglicky, tak jsem z těch jeho videí mnoho nepobral, nicméně si myslím, že na jeho dotazy nereagují.

Tohle je video o jedné Afroamerické ženě, která se prý oběsila ve své cele za obyčejný přestupek, když nedala blinkr při přejíždění z pruhu do pruhu. Je však podezření, že si to sama neudělala.

www.securitymagazin.cz

www.youtube.com

loading...

Na hlouposti se asi vydělávalo vždycky.Když vrcholil v Rakousku "hysterák" kvůli Temelínu,tak se tam prodával přístroj (dávalo se to do zásuvky),který rozpoznal elektřinu vyrobenou v jaderné elektrárně a následně proud odpojil a tím se bojkotovala jaderná elektrárna:-D.

Asi už ne, podařilo se mi ale vyhrabat článek jak to mělo fungovat:

... Při rozpadu jádra U235 vznikne tachyonový impuls... Ten spolu s vyzářeným teplem přejde nejspíš do vody primárního okruhu, ve výměníku přejde do sekundárního okruhu, v turbíně přeskočí z lopatek na hřídel, po hřídeli doputuje do generátoru el. energie, odtamtud se po drátech dostane až k vám do zásuvky a tam ho odlapí Atomstromfilter. ...
Další model Atomstromfilteru využívá toho, že „uran kmitá na rezonanční frekvenci 9GHz, kterážto frekvence moduluje kmity elektronů”. Kristovanoho!
Další „vědecké” vysvětlení je to, že elektrony z atomových elektráren jsou radioaktivní...

:-D

Když na ulici náhodně zastavíš 100 lidí různýho věku od 20 do 60 a zeptáš se jich "co je to elektron" - kolik si myslíš, že jich odpoví dobře? Tipuju maximálně 10 a to jsem asi ještě dost velkej optimista.
A pokud někdo neví, co to elektron je, tak klidně připustí, že může být i radioaktivní, když to píšou moudří lidé na tom Internetu...

lidé chtějí být od počátku věků zajímaví. proto církev vymyslela "Boha", v dnešní době je zase populární zachycovat přírodní úkazy nebo upravovat videa/fotky a říkat, jak jsme natočili duchy, mimozemšťany a další zhovadilosti.

pokud tomu věříš, tak mají splněno, ptž. o to přesně jim šlo.

Lide vzdycky verili cemukoliv, s tim se neda nic delat. Cele kultury, cela tisicileti...samej faraon, samej saman, samej papez...ale co vznikl internet a lze manipulovat a vydelavat na hlouposti ve velkem, vzniklo spousta luxusnich fenomenu :D Takze tu mame brethariany, kteri nemusi pit ani jist a spousty lidi, kteri nejen tomu veri, ale jeste jim davaji penize za prednasky. Mame tu Reptiliany, mame tu scientology (pravda, vznikli drive, nez internet), s rozsirenim pocitacu a take pocitacove gramotnosti se take rozsiril pocet duchu a podivnych ukazu, mame tu vesmirne lidi, mame tu jasnozrive a samozrejme i nadale pretrvavaji lide, co veri tomu, ze lidstvo vzniklo tak, ze prisel mimozemstan, vytvoril typka z blata. Po tom vytvoril z jeho zebra jeho genticky klon opacneho pohlavi. Typek ji osustil a klon mu porodil 2 chlapce. A pak zacali nejvetsi orgie v historii lidstva, kdy synove soustali matku, ktera rodila dale, ted uz i dcery, takze otec soustal klona a dcery, synove to delali s matkou, klonem sveho otce a se svymi sestrami, matka logicky pokracovala s vnuky, syni s neterema, s vlastnima dcerama...

Ted si tak rikam, ze krestanstvi vubec neni tak nudny, jak jsem si myslel :D

S duchama je to podobne. Proste kdo chce verit, verit bude. Nezalezi na racionalite, ci dukazech. Ta nekonecna touha a nadeje po tom, ze smrti nas zivot nekonci...

Ja jsem ochotny priznat, ze muzou existovat vicedimenzionalni bytosti, ktere se nam muzou jevit jako duchove (rekneme jako jejich 3dimenzionalni projekce, nicmene by to nevypadalo jako obrys cloveka apod.), pripadne muze dochazet k nejakemu krizenim s pararelnim svetem? :) Samozrejme v ciste hypoteticke rovine, vime o vesmiru a fyzice stale celkem prd. To uz spise fantaziruju :) Nicmene myslenka, ze bych chytal na radio mrtve lidi a mohl si s nimy povidat? Neprehanejme to :)

co veri tomu, ze lidstvo vzniklo tak, ze prisel mimozemstan

no tak to prr. Ked sa zamyslis nad bunkou, tak zistis ze to je robot X generacii nad tym co dnes je mozne vytvorit, mas tam HW ktory neustale dekoduje instrukcie SW (HW=mytochodnrie a podobne blbosti, SW = DNA), a podla nich vytvara kdejake proteiny apod podla toho jaky kus DNA zrovna dekoduje (riadi sa to cele zas nejak z jadra ci co), komunikuje so susedmi, atd. Vie sam seba vyrobit (predstav si ze by si chcel vyrobit robota a namiesto zvarania plechu by si len zobral bunku strcil do nej software (DNA) a vznikol by ti objekt = organizmus (pozostavajuci z milionov malickych robotov), podla toho co si do tej DNA naprogramoval. To je sen vyvojarov, XY generacii nad sucasnym levelom ludi, a niekto ide tvrdit ze tak zlozita struktura vznikla len tak samo od seba lebo narazil kamsi meteorit, LOL :) To potom na pusti by mali vzniknut CPU (piesok = kremik) narazom meteoritu :) A ked dakto zacne s evoluciou tak evoluciou sa meni len SW (DNA), a ne HW (samotna bunka). T.j. dokonca si to vie samo menit SW ucenim, to je zas sen SW vyvojarov. Takze tak. neviem kto ju kedy vyrobil, ale samo od seba sa to urcite nevyrobilo.

Vznik zivota jsem neresil, o nem vime naproste prd. Mohl to nekdo stvorit a taky nemusel.

Nicmene to, ze najdes par zjednodusenych paralel opravdu nic nedokazuje :) Ze je sen programatora bunka, co se dokare replikovat, opravdu nedokazuje, ze nas vytvoril programator. Tve vlhke sny nejsou dukazem niceho :) Stejne jako nikdo netvrdi, ze se vsecko vytvorilo jen tak samo, protoze nekam narazil meteorit. Proces to byl nejspise kapanek slozitejsi :) Kremik=CPU je uz tak silna demagogie, ze fakt nevim, co rict :)

Chapu, ze jsi programator (nejspise) a par paralel ti neco absurdne potvrzuje. Ja jsem chemik a i mikrobiologie pro me neni cizi, mel jsem ji 6 hodin tydne na stredni, mel jsem ji na vysoke. Bunku jsem zkoumal, popisoval, ucil se oni a byl z ni zkousen. No presto to takhle lehko nevidim.

A ted nejaka ta kontrolni otazka.. Tento strujce (a ja netvrdim, ze neni...tvrdim jen, ze byt muze, ale take nemusi), vytvoril presne co? Vytvoril prvotni bunku? Nebo uz konkretni zivocichy? Prisel a vytvoril mys, hada, vranu, cloveka...

A nebo jen vytvoril prvotni bunku a ta se diky evoluci postupne rozvijela a vytvarela miliony druhu zivocichu? A pokud je priroda schopna z jedne prvotni bunky vytvorit miliardy typove rozdilnych bunek, vytvaret miliony druhu zivocichu...kde beres tu jistotu, ze z puvodni aminokyseliny nebyla schopna vytvorit i onu prvni bunku? Nebo strujce udelal gulas bunek a cekal co se bude dit?

Ze aminokyselina, tedy prvni organicka sloucenina a zaklad zivota muze vzniknout i z anorganickych sloucenin se uz vi. Pocatek zivota se s nevetsi pravdepodobnosti nikdy nedozvime a mozna ho lidstvo nebude s urcitosti vedet nikdy. Ale jestli na nej nekdy nekdo dojde, nejspise ne kvuli paralelam s IT svetem :)

A mimochodem. Chemicke,fyzikalni,biologicke a podobne principy maji proste sve zakony. Jablko ti krapne na hlavu z jistych duvodu, ne jen tak nahodou. Voda je sloucenina 2 vodiku a kysliku take z jistych duvodu. Mame tu nejakou vaznost, nejake naboje...Stejne tak muzes rict vetu jako "preci nemuzes verit tomu, ze voda vznikla jen tak nahodou, jenom protoze kyslik proletel kolem vodiku". Muzes zjednodusit cokoliv. Ale ne, voda vznikla proto, protoze tu existuji fyzikalne chemicke zakonitosti. Proto tu mame tolik sloucenin. A nikdo je nemusel vytvaret, nemusel to byt zadny strujce. Tvorbu sloucenin vidis vsude mozne. Od kyseleho deste, pres vyvrelinu nekde v mori. Vznikaji, protoze z toho gulase atomu za danych podminek vzniknout musi. Hledaji si cestu ke stabilite. Naprosto samovolne. Bunka a zivot bunky je prevazne o chemii a ty maji sve zakonitosti taky. Proto to nevidim az tak jednoduse. Povazuju za obe varianty za realne. Strujce i "nahodny" vznik.

Takze meme tu pohled ajtaka, chemika, kdo se prida? :)

Ano, je to touha - zvědavost, nic víc v tom nevidím. Nevím, proč bych měl v tom hledat nějakou obavu.

Nemusí to být nutně strašák duch, ale třeba místo, kde se prolínají události z minulosti se současností, další dimenze, paralelní svět a já nevim co. To je už zas jiná kapitola, kterou tu teď rozebírat nechci, ani to nesleduji.

Zkuste se zamyslet odzadu, co když díky kamerám a moderní technice lze snadněji zachytit tyto podivné úkazy, než bylo možné dříve? Když nepočítám ty FM generátory.

Jsou věci, které opravdu nelze vysvětlit, tak proč je hned odbýt větou typu, že je to blbost?

"FM generator" je nezmysel, popis je humorna splet nezmyslov, chytas s tym nejake vysielace alebo susedovu mikrovlnnu ruru alebo vysavac apod :)
Hento video je nezmysel ptz tam nejaky algoritmus vytvara usecky ktore umiestni trebars na miesta kde je teplejsi vzduch lebo tam pred chvilou sedel/stal normalny clovek apod. Neni tam nic nadprirodzene. Az budes skutocne chytat divne ukazy tak ok, ale na tych veciach diskutovanych tu neni nic divne. Len ludia nerozumeju fyzike.

Hlavne sa nenechaj odrbat tymi vyrobcami tych kramov, ze za taky kram zaplatis XY tisic penazi. Ked uz tak si to zbastli sam, za 5korun.