Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ohrnuté rukávy u košile

Dotaz spíše pro dáme, ty v tom budou asi zručnější :D

Existuje něco, čím bych udržel vyhrnuté rukávy u košile? Mám je rozeplé, jednou ohrnuté (páč zevnitř jsou ty konce černé a ladí to s límečkem), jenže mi furt padaj..

zatím to řeším gumičkama, které dám pod ten ohrnut rukáv, jenže to po půl dni tlačí, navíc nechci všude s sebou brát náhradní gumičky, kdyby jedna prdla..

existuje na to něco? ve švadlence ke koupi např?

Dík za rady

Sice nejsem baba,ale snad nevadí. Dříve jsem takhle košile dost nosil a dají se sehnat i s nenápadným páskem ve vnitř rukávu. Funguje to jednoduše,vyhrneš rukáv a zevnitř vytáhneš látkový pásek,který na knoflík připneš a nic ti nepadá. Určitě by podobný systém šel došít do jakékoliv košile,když se sežene podobná látka.

edit: Tady je to aspoň trochu vidět. V rychlosti jsem něco pohledal http://s2.house.pl/media/catalog/product/cache/110 0/a4e40ebdc3e371adff845072e1c73f37/L/V/LV322-93X-0 02.jpg