Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Těšíte se na Vánoce ?

Pomalu ale jistě to přichází... těšíte se na vánoce nebo ne ? Proč ? Už pomalu nakupujete nebo se vám to zdá až příliš brzo ? Vím že někdo si může říct že je ještě čas ale obchody už jsou plné věcí s vánočními věcmi.Já se na vánoce těším.Hlavně na tu atmosféru všude... je to fajn :))

Otevřu si pivo a asi se půjdu projít po městě a budu koukat lidem do oken, jak jsou šťastní. Jediný kdo mi zbyl je můj kocour. Kvůli němu, ale stromek zdobit nebudu. Něco mu koupím a asi se vykydneme u TV. Co mi zbývá, jsem už sám, ale jsem šťastný za ostatní lidi. Buďte na sebe hodní a važte si těch momentů, nikdy nevíte, které budou Vaše poslední společné chvíle s Vašimi blízkými. Nestyďte se si říkat, že se máte rádi, protože na konci, je to to jediné na čem záleží. Věřte tomu.

Taky se netěším,ještě tak když byly děti malé,na ta jejich rozzářená očka a čekání,až manžel zazvoní na zvoneček,že můžou ke stromečku.Nyní už mám děti velké a já zůstala sama.Tak budu zase bulet,jako vždy,když si vzpomenu na Vánoce, sice bez dětí,ale s manželem.Máte pravdu,že si máme vážit momentů,kdy jsme se svými blízkými,neboť poslední Vánoce s mým manželem byly předloni.Nevěděli jsme to ani jeden,bohužel.Hezký den.