Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký kurz němčiny?

Ahoj všichni,

mám dotaz ohledně nějakého kurzu němčiny. Strašně moc se toužím naučit němčinu, němčinu se učím dokonce i ve škole asi 4. rokem. Poctivě se učím, ale škola mi moc nedá, přesvědčil jsem se o tom sám, když jsem byl v německy mluvící zemi. A tak bych do toho chtěl konečně pořádně praštit a něco s tím udělat. Bohužel, v mém okolí žádné kurzy nejsou, a tak jsem koukal na internetu po virtuálních kurzech a narazil jsem na kurz Berlitz. Je placený, měl by probíhat formou rodilých mluvčích a navíc pro mě velké plus, že probíhá i virtuálně. Máte s tímto kurzem nějaké zkušenosti a nebo byste mi mohli doporučit dokonce něco jiného?

Budu moc vděčný za každou radu, přeji pěkný zbytek víkendu :-)

Nemate televizor? Skus si naladit RTL, SAT1, PRO7, alebo podobnych 50 inych kanalov (zvyknu byt na kablovke alebo ak nemas u vas ziadnu tak cez satelit)
(nasledne si pripadne dane veci aj vyslovuj, aby si vedel aj hovorit :)

P.S. jedina fakt cista nemcina je asi v tej telke. Kadejaki "rodeni mluvci" a ine podobne stvorenia hovoria spravidla nejakym narecim.
P.S.2. Tie tvoje kurzy nepoznam, najlepsie sa naucis jazyk pobytom v danej krajine.