Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Brat má sračku

Dobrý den, můj 15 letí brácha má silnou sračku. Prostě... když jde na záchod tak to zní asi jak kdyby tam odstartovával raketoplán :D. Nevíte co je dobré na sračku?

Prvni den nejist nic, pit neslezene napoje, idealne neslazeny caj a 3x denne endiaron. Druhy den pridat dietni jidlo (najde google pripadne), pokracovat s endiaronem. Pokud to neustupuje, je k tomu treba zvraceni ci teplota, treti den bych navstivil lekare urcite. Hlavne hodne tekutin pit!

Ve vetsine pripadu jen neco spatneho snedl, zitra to bude dobry. Spousta pripadu jsou gastroenteritidy, ty jsou tak na 3 dny, v horsim pripade to jsou salmonely, v nejhorsim otravy jedem apod. :)

Zaklad je kazdopadne dieta na vsechny pripady. Pokud to ma nejaky extremni prubeh, bratr je treba vylozene vysileny, je na tom spatne, pak je lepsi jit k doktorovi klidne co nejdrive.

PS. Proc takovy problemy neresite s rodicema, ale musis tim otravovat na poradnach?

Mně kdysi dávno hodně pomohl maďarský Reasec Richter.

Ona ale i ta "sračka" může mít různé příčiny a nakonec i následky. Běžný průjem jako následek "nesednutí" nějakého jídla, úplavice, střevní chřipka, salmonelóza… a třeba i fatální následky selhání vnitřních orgánů. Člověk by měl odhadnout, kdy jde legrace stranou.