Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cizí jazyk

Ne... podvod jako každý jiný, už dle stylu stránky, doprošování ať ji nezavíráš. Rychlost učení závisí na dispozicích daného jedince. Raději si najdi regulérní kurzy angličtiny.
Ta stránka mi připomíná svým vnucováním, zaručenými cerftifikáty, obrázky stránky typu - hubnutí, 4000 euro měsíčně, atd.