Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovčie

Dobrý večer, jsem krátce po Horečky. Potil jsem se a musím zaklepat, že mi horečka ustoupila. Jenom jsem na svém těle objevil nějaké červené tečky. Je to ovčie kiahne? Nebo jenom potníčky? Jako... moc mě to ani nesvrbí.

To muze byt cokoliv...tohle muze urcit jen lekar, ktery te prohlidne. Napriklad to muze byt mononukleoza, ale my ti tezko udelame krevni rozbor, jaterni testy, ani ti neprohmatame slezinu. Muze to byt alergicka reakce a take to vubec nemusi mit souvislost s tou teplotou. Muze to byt decka nemoc, ale nezname ani tvou kartu, muze to byt ekzem, ale bohuzel to nevidime. Proste neni mozne urcit cokoliv, to muze jen doktor, ktery te prohledne. Proboha, lidi dneska vice veri poradnam, nez doktorum :-/ Ale vis co, vubec k doktorovi nechod, zkus jinou poradnu, mozna zkus vice googlit...osobne je me jedno, jak skoncis, je to tvuj zivot a kdyz ho v pohode sveris do rukou neznamych lidi o kterych nic nevis, pak je ti stejne asi jedno, jak skoncis...