Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mám ho ráda, ale může se tohle změnit? Je ten jeho přístup v sexu normální?

Dobrý den,
mám několik dotazů ohledně sexuálního života mužů, dá-li se to tak říct...Mám půl roku partnera, mě je 25, jemu 40. Je to můj první sexuální partner. Byli jsme spolu asi dva týdny (sestěhovali jsme se prakticky hned po seznámení, protože než jsme se sešli, psali jsme si přes net a já jsem byla z druhého konce republiky )když jsem hodlala večer nějak fyzicky sbližovat, s prvním sexem jsem ještě chtěla počkat, ani jsem mu to zatím neříkala. Hrozně mě překvapila jeho reakce, kdy mi začal defakto nadávat, že muž nabízí a žena přijímá nebo ne a ne naopak a že večer to rozhodně nejde (myšleno NIKDY!), protože to už je unavený a pak by neusnul atd. Vůbec jsem ho nepoznávala, jindy klidný člověk, spíš introvert byl najednou až agresivní...Když jsem mu oponovala, že mi přijde normální, aby začala žena a že večer to taky není nijak nezvyklá doba, tak mi říkal, jestli jsem snad sexuolog nebo co a že tomu nerozumím...Pak taky říkal, že NIKDY nebude používat kondom, protože mu vždycky spadl nebo praskl a že si mám sehnat prášky...Jenže ty ze zdravotních důvodů nemůžu mít...Takže teď je situace taková, že se řídíme plodnými a neplodnými dny...To není ale jediný problém. Jediný čas, kdy spolu máme styk je ráno. A to nejen ve všední dny, ale i o víkendu, atd. Vlastně to jde jen tehdy, když má spontánní ranní erekci. Resp. kdyby to bylo pokaždé, když to z mé strany z hlediska neplodných dnů jde, ještě by to snad šlo, ale několikrát se stalo, že začal s (maximálně pětiminutovou) předehrou, já jsem evidentně nebyl proti a on najednou přešel ode mě k ruční práci...Byla jsem tak v šoku, že jsem se nezmohla na slovo...Něco jako když vidíte, že se někdo chystá sníst poslední kousek všeho oblíbeného koláče, vy na něj chcete zavolat, že chcete taky, ale víte, že než dořekne větu, je to ztraceno...Připadala jsem si v těch chvílích jako pornočasopis...Využil mě a odhodil...Další problém je, že se myje jen než jde v poledne do práce, takže ráno, když k sexu dochází, je vlastně 24 hodin nemytý. Mě to hrozně vadí a několikrát jsem ho kvůli tomu odmítla. Kdybych to udělala pořád, tak by byl ale jakýkoliv sex. kontakt vyloučený...Což by mu myslím až tak nevadilo...Takže se překonávám, ale pokaždé si připadám skoro jako znásilněná, pošpiněná...Představa, že se ve mě vlastně umyl...Mockrát jsem ho prosila, ať se myje, než jde spát, ale řekl, že to nepřipadá v úvahu, že je zvyklý se mýt ráno už 15 let...( 10 let přede mnou neměl vztah, předtím to asi partnerce nevadilo, nevím...). Copak je to tak nenormální požadavek chtít, aby se předtím myl?
Asi si dokážu představit, že bych se ve všem omezila, přistoupila na jeho podmínky, ale to mytí nezvládnu a pak je ten vztah pro mě k ničemu, nechci mít spolubydlícího, ale partnera. On se ale přizpůsobit nehodlá...
Co mi radíte? Děkuji. Ivča

loading...
Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Prosim Tě,o čem ještě přemejšlíš (pokud si neděláš jenom(!)).Už si měla bejt dávno zpátky a svěřovat… poslední
Nuty 20.11.2015 23:58
Nuty

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru

loading...