Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace co najde recept podle surovin

Dobry den. Nekde sem se doslechl o aplikaci, do ktere zadate suroviny co doma zrovna mate a aplikace vyhodi recepty ktere se z nich daji uvarit. Jedna se o mobilni aplikaci ktera by mela byt svetoznama, ja ovsem nevim jak se jmenuje. Nevedel byste nekdo nazev?

nojo, ale na tom vseovareni to najde recepty, které obsahují zadané ingredience, plus ke každému pokrmu dodají I SOUPIS INGREDIENCÍ, KTERÉ CHYBÍ a na tom soupisu je tak 1-5 položek, které mi chybí. Tak třeba mám málso, vejce, mouku a cukr, a ještě něco, a jako první recept mi vyběhne jahodový dortík s mandlemi, ale ouha, na seznamu chbějících surovin jsou jahody a mandle a ještě tři další. Když si zadám, že chci recepty sortovat podle počtu chbějících surovin, vyběhne mi např švestkový nákyp, obsahující taktéž švestky, sušenky, jogurt a přesto je uvedeno, že počet chybějících ingrediencí 0. prostě je to na dvě věci a ani jedna z nich není užitek. Jako, hodilo by se mi, kdyby to fungovalo, ale zase ajfoun si kvůli tomu cookmate kupovat nebudu

Náhodou babica seještě snese, ale takoví kluci v akci jsou chodící důkaz toho, že neuměj vařit vůbec, že nezvládaj ani základní postupy, ani názvy surovin a to v přímým přenosu... ale to nic nemění na tom, že je prostě čirej brutální elektronickej sadismus říct někomu, kdo má hlad a poloprázdnej špajz a neví co má vařit, že kdyby měl lososa, jahody a mandle, tak by si klidně moh udělat třeba smaženýho lososa s brambůrky a jahodovomandlový dortík se šlehačkou (jo, přesně to mi ten web doporučil) a ještě mu toho ukážou fotky:-p A ty máš štěstí, že si to čtu ve stavu najedeným8-), pro případné budoucí využití, a ne v reálné akutní výšepopsané situaci3-[