Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Černý Most - kde zaparkovat?

Jedu autem vyvednout dnes cca v 18:00 člověka, který přijede autobusem na Černý Most.

Kde se tam dá rozumně zastavit?
Na mapách na seznamu vidím Hornbach, Makro, apod. Kde je to rozumné?
Díky za radu. Na dispečinku StudentAgency ví kulový.

Díky za radu. Otázka byla myšlena vážně.

Brno znám. U Hornbachu si bereš parkovací lístek a pak projedeš parkovací závorou. U Bauhausu včera 2 chlapíci rozdávali lístky ze šatny, připsali čas a při odjezdu kontrolovali, jak dlouho tam člověk byl. Ale ještě se neplatí. Ve Vaňkovce taky lístky. A zaparkovat třeba ve Vídni mimo placené parkoviště je úplně o hubu.

Takže nešlo o to, kde jsou na mapě parkoviště. Šlo o to, kde se na půl hodiny postavit.

Zrovna řešíme s manželkou, jak zítra do Prahy. Přijedeme po D11 a asi necháme auto tady JBSd5UEseKJ2
na střeše CČM. Jsou tam závory a platební automaty, ale co tam sporadicky parkuji, nepamatuji se, že by se tam něco vybíralo.
A dál pojedeme metrem. Nedávno co jsme tam byli, tak v Praze byla rozkopaná nějaká důležitá křižovatka, no děs běs jet do centra a pak zpátky autem.
Pokud přijedeš po D11, tak jeď vlevo do Nákupní zóny
xuNSZu6esRn

Jsem místní, Černý Most mám za rohem.
Úplně dokonalé bys měl zaparkovat v Bryksově ulici u Policie, není to jistota, bývá tam plno, ale když někoho vezu na autobus, snažím se tam najít místo, protože jde s přehledem o nejkratší vzdálenost a zatím jsem uspěl vždycky.
Pokud nebude nic tam, cestou dolů kolem policie je parkoviště, parkoval jsem tam tak dva roky zpátky, bylo volné bez poplatku, aktuální situaci bohužel neznám.
Další možnost je KFC přes mostek na druhé straně Chlumecké. Už je to sice dál, ale místo tam vždycky najdeš a dojít se tam dá bez nějakých potíží, jen přejít nadchodem a potom jeden přechod.
Jinak z obchodů žádný závory nepoužívá, Hornbach a CČM je mají, ale neosvědčily se, jen zdržovaly, tak je spouštějí pouze na noc.

Díky všem. Vyrazil jsem odpoledne před 16:00 z Brna. Na začátek Vysočiny to šlo, pak chvilkama déšť, že jsem jel dobrovolně 90 ( gumy mám nové, zimní, ale přes to co lítalo od kamionů nebylo nic vidět), ale před Prahou zas dobrý, jen mrholení. Jen na 1 km kde se má odbočit na Jižní spojku byl štrůdl kamionů, já to přehlídl a zajel si kousek do města. Navigace mě pak zavedla správně a zaparkoval jsem u Sconta.
Cestou nazpátek jsem měl bobky z 2 hodinového štrůdlu u Humpolce o kterém mluvili v rádiu. Místo toho byla nějaká drobná havárka na začátku D1 a pak klid až do Brna.