Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - klady a zápory - diskuze

Zdravím. Tentokrát půjde spíše o takový offtopic. S kamarádem jsme se bavili o kladech a záporech Facebooku. Co si myslíte Vy? Jaké to má klady, zápory (spíše mě zajímají zápory)? Zajímají mne Vaše názory. :)

Pokud to sem nepatří, tak se omlouvám, ale nevím, kde více by toto mělo patřit.

facebook nema ani klady ani zapory, facebook je len abstraktna vec. Klady alebo zapory moze mat pouzivanie nejakej veci, tam potom zavisi od toho ze jak to pouzivas. Napr. nozik ako vec nema ani klady a zapory, ale hadzanie nozikom uz ma nejake zapory. A zavisia to od toho ze jak s nim hadzem a ktorym smerom.