Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradite mi?

Dobrý den je mi 21 let žiju s matkou která je bez práce kvůli zdravotním potížím.Tak jsem ukončil studium a šel pracovat všechny peníze dávám domů.Matka užívala dříve pervitin a byli jsme domluveni ze pokud přestane tak jí budu pomáhat.Dnes to bylo 5 měsíců co byla čistá ale opět užila drogy,doufám ze to byl jen úlet.Ale bojím se ze ne a nevím co dělat.Teď se navíc ke mě přistěhovala přítelkyně takže nemohu odejít.Nemáme kam jít.Prosím o nějakou radu.Děkuji

pokial je to možné,matku zo závislosti by mal liečiť odborník,z takej závislosti sa ťažko niekto dostane sám od seba a reči,že to má pod kontrolou sú obvykle len reči a "skutek utek"....a so svojou závislosťou bude ťahať ku dnu aj Vás a zvlášť v situácii,keď sa spolu s priatelkou nemáte kde odsťahovať a visť si vlastnú nezávislú domácnosť,tá matkina závislosť sa bude prehlbovať bez odbornej pomoci a bude horšie......