Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pětka v pololetí

Dobrý den, nevíte jak je to s pětkama v pololetí na Střední škole? Studuji IT a propadám z Chemie, přičemž nevím jestli to zvládnu srovnat. Každopádně na konci školního roku budu dělat reparát, nebo se hledí jen na známku z konce roku a ta z pololetí se nebere v potaz? Předem díky

Zeptej se učitele, ne? :) v pololetí pětka nevadí, furt lepši nez Nko. Na konci vadí - můžeš mít max 3 pětky - děláš reparat - víc jak 3 pětky - opakujes. Na konci srpna dostaneš termin, je fajn si zajít za učitelem a domluvit se predem. Ja to tak udělal, ale kvůli komisi me učitelka nepustila. Byla hodna, ja uměl ale v komisi byli manžele - nejvíc zmrdi na skole. Uz je to ale dávno ;)