Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Predčasné ukončenie Vysokej školy

Prajem pekný deň, navštevujem Trenčiansku Univerzitu Alexandra Dubčeka, 1.ročník, ale po čase ma to prestalo baviť a začal som si hľadať robotu, napokon som dostal slušný v Slovaktuale no na to, aby som mohol pracovAť potrebujem ukončiť štúdium na Výške, pretože do roboty ma zoberú už začiatkom decembra a chcem sa opýtať čo pre to treba spraviť, aby ma takto urýchlene "vyrazili" či treba ísť na štúdijne oddelenie, kde je môj odbor, ktorý študujem a tam im vysvetlit, že už ďalej študovať nechcem, že ma idem od decembra robiť ? Alebo ako prosím Vás ?

Ano,od toho tam to studijni je. Jiste ti reknou vice, nez my tady. Ukoncit vysokou kazdopadne nebude nijak slozita vec, docela rychlovka. Nicmene je konec listopadu, zacatkem prosince je dost brzo termin...v pondeli si zajdi na studijni a poptej se. Nemusis jim nic vysvetlovat, ospravedlnovat, nikdo se nebude vyrazet. Proste ukoncis studium, to je tvoje vec. Oni ji reknou, co vsechno je treba vratit,podepsat,donest...

V pondeli je 30.11. Do 1.12 to je kazdopadne bez sance. Cele to jde tusim pres dekana, ktery to ukonci a posle ti o tom dopis.

Po mojej hadke s istym docentom som zasiel na studijne a do 2 min sa nechal zo skoly vyrazit, Nie je to nic zlozite.
Mile bolo, ze ma tetuly na studijnom prehovarali, ze nech to nerobim.
Po absolvovani ZVS som sa na skolu vratil a skolu dokoncil.
Nicmenej Trencianska univerzita nie je zrovna skola, do ktorej by som sa vracal, takze chod radsej pracovat a kasli na nu;o).