Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přítelkyně a Silvestr

Ahoj, potřebuji poradit, sice spíše od něžného pohlaví ale muži mohou taky přispět. přemýšlel jsem co s přítelkyní na Silvestra, bydlíme na vesnici kousek od ní je kopec a mě napadlo vzít jí tam před silvestrem jen tak si tam sednout a pozorovat ohňostroje, vzal bych s sebou nějaký spacák peřinu nebo deku, něco pod zadek a něco k pití např. čaj. A chtěl bych od vás vědět co si o tom myslíte, a popřípadě co byste ocenily vy?

loading...

Jak už tu radil Prasak,raději to s ní prober a naplánuj dopředu.Protože jestli na ni na silvestrovský večer vybafneš,ať všeho nechá,že se jde na kopec,může Ti taky říct,že ses zbláznil a ať si jdeš sám.A když půjdeš sám,můžeš ji pak najít doma brečet nebo slavit Silvestra se sousedem.:-)
Spíš bych to nadhodil tak,jako co najít nějaké dobré místo s výhledem,kde uvidíte ten ohňostroj jinak než ostatní.Třeba ji ten kopec napadne sám,Ty jen zajásáš a pochválíš ji za dobrý nápad.

Je to dobrý nápad, obzvlášť jestli je to barbína. Pak z ní jedině strhnout deku, bude v očekávání koukat, pak jí říct, ať se oblíkne a jde na kopec (to už bude koukat divně). Když půjde, tak jí říct, že jí tam čeká překvapení a nechat jí jít samotnou. Sám v klidu zůstat doma a otevřít si lahváče ... :beer: