Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přítel dělá ze sebe chudaka ale opak

Před půl rokem jsem poznala kluka kterého miluji je hezky pohledný mužný ale bohužel je na peníze chodí do práce vydělává si 18 000 měsíčně do toho ještě chodí na melouch ke strejdovi u kterého si vydělá slušné prachy ale on dělá že nemá že má málo že na to nemá.První týdny ve vztahu jsem mi věřila ale pak jsem našla vypis z banky a ještě jsem se dozvěděla že zdeneny barak po babicce lesy po dědovi prodal a jako jedináček si peníze nechal tohle už neslo a to ještě poslední scéna kdy se mu rozbil Mobil a začal preslapavat a přemýšlet jestli si koupi zase novej chytrej tefon nebo nějakou sunku chytrej telefon zvítězil pak začal jestli hl vůbec potřebuje a nakonec přišel s nápadem že budou vanoce mluvil s rodičemi a že by mu daly pulku na něj tak jestli bych nedala druhou pulku a vybranej telefon za 6000kc je mi to líto ale dostala jsem šílenou zlost že jsem mu řekla vše co vím on se rozbrecel a začal mi nadavat že ho spehuji a ze to nejde aby utrácel že musí myslet na duchod odešla jsem od něj ale ted nevim jak dal líbí se mi miluji ho ale tohle nejde s ním budu mít v životě prd

kdyby ty prachy utrácel za sebe tak tě chápu ale on ty prachy(jestli je má) vůbec neutrácí a skutečně je šetří takže má asi důvod
sakra co ti vadí? že máš pracháče a nemůžeš toho využít? pokud ti to vadí tak se na něj asi fakt vykašli

To máš pravdu.Přítelkyně by mu měla říct něco jako:Jen šetři,alespoň budu víc dědit!:-)
Třeba mu to pak dojde,že je lepší normálně žít a užívat si,než se honit 20 hodin denně a nemít čas ani si ty peníze užít.Ale v každém případě jsou to jeho prachy,čas a život a může si dělat co chce.Jen to asi nebude ideální partner na celý život.

Si představ život s takovým škroholou! Budeš chodit ve starých hadrách, bo nový stojí prachy, doma bude zima, bo topení stojí prachy, žrát lacinej humus, bo na přežití to stačí, auto orezlá Felicia, bo taky tě to odveze... no hlavně že máš mega na účtě a to tě hřeje. Ale život máš jen jeden a prachy si do hrobu nevezmeš. S holou prdelí na svět přijdeš a stejně si ze světa odneseš.