

Asi zub nebo biela škvrna nebo hnis v hrtane?
Dobrý den, pred nedávnom som bol u zubárky, našla mi zubný kaz, proste ok, dnes ráno som si šel pozreť ten kaz v zrcadle, a všimol som si že ešte omnoho viac vzadu, už skôr uplne v hrdle, za kožou niečo, čo bolo biele a bolo to už za čapíkom a viac na pravo, nejak za kožou, podla tochto obrázku:
[img=http://doktor.dida.sk/Poruchy_dychacieho_syst%C3%A9mu/Pictures/Mandla001.jpg]http://doktor.dida.sk/Poruchy_dychacieho_syst%C3%A 9mu/Pictures/Mandla001.jpg[/img]
je to skôr akoby za krčnou mandlou. A absolutne neviem čo to je vyzerá to skoro ako zub, ale konzistenciou je to skôr mäkké a nafúkle (skoro jak když mačkáte balón naplnený vodou)
čo to teda je a jak to riešiť?
Takže mi nepomohla žiadna rada z tadeto, no Palenô, to vyreší vše.
Ja som myslel ze alkohol si skusal hned ako prve :) Ja mam doma vzdy flasticku s 70% alkoholom (ne na pitie ale na dezinfekciu poraneni apod)