Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slepí herkules kus boty?

Dobrý den, chci se zeptat jestli když se mi urvala kousek podrážky, myslíte si že to můžu slepit herkulesem? píše se tam že to můžu použít na boty tak se jenom ptám jestli to jde protože jinak to je ztráta času :/
Děkuji :)

Doma máme skvělé zkušenosti s tímto lepidlem (viz obrázek).. seženeš kdekoliv u Vietnamců v krámku, stojí 3,50 Kč. jedno vypatláš na 1 až 2 boty, odzkoušeno, drží perfektně.

(jsou různé varianty - to na obrázku je očividně varianta na sklo, to naše je obyč/universal, nevím)

[http://www.lepidla-tesneni.cz/obrazky/velky_125475  4484.jpg]

Ono je to jak na co, kdyz se rozlepi predek podrazky od boty, tak jednoznacne chemopren, dela se i verze na boty, ktera snese vic vlhkost. Kdyz se podrazka nekde rozpuli, tak je v podstate jedinna ucinna moznost to vterinove. Ale ani to vetsinou uz moc dlouho nevydrzi.
Nezapatlat si vterinovym ruce je zasadni, jedinna moznost, kdyz se to povede je to odpilovat z kuze pilnickem na nehty nebo smirglem. To se ti u jineho lepidla nestane.
Kdyz tak z duvodu snazsi manipulace doporucuju vterinova lepidla gelova, je to opravdu snazsi nez kdyz to je tekute.

Nieco podobne som riesil na kutilskej a nepomahalo ziadne lepidlo.
Nakoniec som to docasne vyriesil chemoprenom, parkrat povolil, ale po asi piatej oprave zatial drzi.
Jedna sa o tenisky a odlepujucu sa podrazku, respektive jej casti, takze lepene casti boli mensie (napriklad 2x2cm).
Zabral teda nakoniec chemopren, ale az po opakovanych pokusoch.