Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem eBay x AliExpress.com

Ahoj, chtěla bych se poradit, je lepší nakupovat na eBay nebo EliExpresu či nějakém jiném zahraničném obchodu? Hledám totiž spolehlivý obchod s věcmi které tu moc na Česku nenajdu(Trička hollywood undead,řetízky z filmu mortal instruments a hunger games..), a pokud ano tak v jednotlivých obchodech. To by mě pak vyšlo dráž. Třeba u toho trička na AliE. jsem ho našla za 400,- ale je u toho 'napsané' že ten výrobek si objednalo jen 5 lidí.. a bojím se aby to nebyl nějaký šmejd nebo tak, když má tak málo obědnání. Děkuji za odpověd.

Ahoj,

Nakupoval jsem na obou obchodech, a mám jen dobré zkusenosti, nakupuji zhruba 15x do roka na těchto dvou eshopech. Nemohu ti říct který je lepsí,ty obchody jsou tak podobný, že záleží jen na tom co se ti líbí víc. Neboj se, že by tě někdo okradl, to zboží musí být dokázáno že ho mají a že funguje tak jak má, takže se neboj