Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moje budoucnost

Dobrý večer, chcel by som sa vás spýtať, či ma tam prímu.

V škole sa zrovna neučím najlepšie.V PC sa vyznám dokonalo. Chcel by som sa vás spýtať, kedže mám zkúsenosti z PC či ma prímu ako PC Technika. A ešte by som sa vás chcel spýtať, koľko by som mesačne zarobil.

Takto asi dnes uvažuje dorast.
Slovenčina hrozna, takže k písomnej komunikácii so zákazníkom to pustiť nemôžete, ale všetko vyvazuje nadmerné sebavedomie.
Myslím, že šancu máš pomerne malú, čo poznám pomerne dobrých borcov od konkurencie tak zarábajú 500-600 eur, čo mi príde zúfalo malo.

Nekde si ztratil soudnost ci smysl pro realitu zrejme :)

Pokud bydlis u maminky a nemas zadne vydaje, pak ano, 500 euro je dost. Pokud bys ale chtel nekdy se snad osamostatnit od maminy sukne, pak zjistis, ze je to zalostne malo. Napriklad ja dam v prepoctu asi 360 euro mesicne za najem,energie,mobil a internet. A to mam rekneme prumerne ceny v danem meste. Zbude ti tedy 140 euro z kterych musis nejen koupit chleba, ale uz i jar,praci prasek, obleceni a taky musis nasetrit na vybaveni bytu, musis z toho usetrit na necekane vydaje (odejde ti pracka, onemocnis, prijdes o praci...). Jenze urcite nechces zivot jen o tomhle, ale jet i na dovolenou,koncert...no, pochopil bys po prvnim mesici :)