Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poradte jak ji ziskat

Cau .. pisu o radu ... neberte to jako detskou lasku .. nic takoveho to neni a proste poradte prosim ..
da se rict ze s holkou co sem uz rok to vzdy vypadalo na vztah ale rekla at pockam aspon rok ze potom uz jo ... a ted sem se nato chystal kdyz sem prozil dobry tyden ale ona poznala jineho a videli se a sama mi rekla ze se ted rozhoduje mezi nama a ze ma navrch on a ja mam zitra posledni sanci ... vsem je asi jasne ze potrebuju mega romantiku nato abych si to vylepsil a predcil toho druheho ... napada vas neco co se da stihnout za jeden den a urcite to potesi ? poradte cokoli ale tak aby to bylo realne .. na rozpocet nehledte ale moc toho asi v nedelu stejne nesezenu .. poradi nekdo ?

Holka se rozhoduje, koho si vybere a ty máš za úkol si ji něčím koupit? To je jak z pohádky, kdy si princezna vezme toho prince, který přinese nejlepší dar.
Nedělej ze sebe debila a jdi od ní pryč. Kdyby tě opravdu chtěla, tak tě bere hned a ne až po tom, co předvedeš. Takovýto výběr znamená jen jedno - bude s tebou "jakoby chodit", tedy bude si hrát na vztah, ale láska to určitě nebude. A vydrží do doby, než potká dalšího týpka s ještě větším dárkem, než jakej vymyslíš ty.

Holka, co by o tebe opravdu stála, by tě nenechala rok čekat. Nemá tě ráda, jen si chce hrát na zamilovanej páreček.

ruce pryč. bůh ví, kolik vás celkem oblbuje.
najdi si hodnou a zábavnou holku, která to bude mít v hlavě srovnaný. nějakou velkou krásu vůbec neřeš - tam dole je beztak každá stejná.
představ si, jak by tě kopla do p**ele a vys**la se na tebe, kdyby situace byla opačná - kdyby tys jí řekl, že se teď rozhoduješ mezi dvěma.

asi si tu chtěl slyšet uplně něco jiného, ale je to tak. teď jí získat - to bude boj. ale pak si jí udržet - to bude už nesplnitelnej úkol.

Moja rada

1 VYSER SA NA NU (jedine ze by si ju chcel iba pretiahnut)
2 Bud sam sebou bud dobry chalan nenadavaj a spravaj sa slusne pred babamy nerob sa frajerom moc sa neopijaj pred babamy
3 Nevyhladavaj baby na diskoteke ked si napity chod cez nejaku kamaratku a dostan sa do nejakej partii kde su baby chodievaj si posedit kaviarne
4 Ak vidis ze sa nejaka zaujima pozvi ju niekam pekne slusne kino na kavicku cajik alebo nieco take
5 Hlavne si najdi proste nejaku partiu kruh kde su neni iba chalani neber hned tu najkrajsiu lebo tie nebyvaju tie najrozumnejsie
6 Pekne sa obliekaj to urobi velki dojem nemusi to bit drahe a znackove hlavne ze je to pekne nejaky kabat svetrik pekne rifle ziadne botasky nejake elegantne topanky ziadna mikina s kapucnou na hlave uces skor nieco do boku co ta bude charakterizovat ako slusaka ziadny hamšik dobra vonavka staci z avonu za 5 eur
7 Neopit sa pytat sa vselico a nechat vypravat babu

Ked budes dodrzavat nejake pravidla tak sice sa ti zuzi kruh zien o 80% ale zato najdes dobre dievca priatelku co ta bude milovat a mat rada a nebude hlupa