Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamoš a autoškola

Dobrý večer, moj kamoš si chce spraviť autoškolu. Lenže od psychologičky má napísané "Mierne Retardovaný". Chcem sa vás spýtať, či ho zoberú do autoškoly. Ale ani sa ako "retard" nespráva. Keď som s ním chová sa ako normálni človek.

Já bych to nechal na tom doktorovi. Pokud ten kámoš byl na vyšetření u psychologa, praktický lékař může mít v jeho papírech výsledek vyšetření a přihlédnout k němu.
Ten šmudla může mít nějaké potíže co se neprojeví když jde pěšky, ale při řízení se projevit mohou. To by pak mohli a měli posoudit instruktoři v autoškole. Slyšel jsem o případu, že kdosi měl problémy se získáním řidičáku, musel několikrát opakovat zkoušky než mu ho vydali.
A při první jízdě s novým řidičákem se zabil.

Ono ty dnešní prohlídky jsou o ničem, dělal jsem před pár lety řidičak na auto, před rokem na kamion. Na každou autoškolu jsem byl u jiného doktora. A u všech to bylo stejný,,,,,, naval prachy a tady máš papír. Žádná prohlídka se nekonala.
Psychotesty na kamion se nesou v podobném duchu.... dej prachy, řekni nám jakou barvu má tahle tečka a tady máš papír.
Potom to tak na silnicich vypadá....