Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Praktický"darek

Zdravim, celou dobu si lamu hlavu co koupit mámě a sestre na Vanoce uz moc casu neni tak musim jednat. Ale absolutne nic me nenapada. Obleceni neprichazi v uvahu prd se v te jejich mode vyznam..... Takove ty kosmeticke kazety me prijdou zase blbé.
O čem přemyslim je koupit spolecny darek pro vsechny a to sadu kvalitnich kuchynskych nožu. A k tomu pro kazdeho jeste nejakou kravinu...Ale nevim zda je to vhodné. Právě doma mame noze příšerné. Pokazde kdyz mama, nebo sestra neco kraji tak nadavají jak jsou ty nože tupé. Nabrousit nejdou protoze to jsou takove ty levné, nekvalitní, které jsou nabrousené tak na jedno krajení....Myslíte ze to nebude blbé?

Pokud pije víno, tak vybrousit sklenice se jménem/jmény (pískování) + koupit nějaký pěkný stojan na několik lahvinek (+ nějakou lepší lahvinku k tomu) do obýváku -> musí tam být místo + musí ladit se zbytkem nábytku.

ale na to už je teď pár dní před Vánoci asi pozdě :) zkus příští rok