Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stále se mi otevírá pusa... nevím z čeho !

Dobrý večer, nevím proč. Ale třeba ve škole se vůbec nenudím a pořád zívám jakoby jsem byl unavený ale nejsem. V noci spím v pořádku. Když třeba něco vysvětluji, tak když už jen řeknu první větu tak zívám. Fakt nevím proč. Jsem zdraví člověk a žádné potíže nemám. Nevíte co s tím ?

časté zívání
http://nemoc.11665.com/cs/zdravi/201307/143150.htm l:

Nadměrné zívání může být příznakem mnoha nemocí, včetně epilepsie, progresivní supranukleární obrna, nádory na mozku, úzkost, srdeční infarkt, encefalitida a roztroušená skleróza. Nadměrné zívání může být také vedlejší účinek léků, které v současné době užíváte, včetně antidepresiv a léků na Parkinsonovu chorobu. Nelekejte se,pokud jste se setkali s nadměrným zíváním,ale vyhledejte lékaře ihned.

Tak se buď zeptej doktora nebo si sám vyber,co možná máš nebo dostaneš za nemoc.
Třeba to teď o vánočních prázdninách bez školy přejde samo.:-)

• Nekouslo te v posledním roce klíste? Jelikoz muze stát za chronickou unavou, zalezí, zda jde o delsí dobu nebo ne, tzv "Lymská borelióza ", dalsí faktor je zimní období, kde clovek také cítí intenzivnejsí unavu, tak jako zvírata, odpocinkové období a príprava na jarní párení.