Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mají lidé s vhodným znamením zvěrokruhu lepší vztah?

Dobrý den , potřeboval bych poradit , potvrdila se někomu ze zde přítomných lidí že lidé kteří mají vhodná znamení zvěrokruhu tak mají lepší vztah nebo dlouhý vztah prostě jestli je to o těch zrěrokruzích pravda . Děkuji za odpověď :)
Změna předmětu, původně: Prosím o radu. Tady ani vhodné znamení nepomůže. (karel)

Hlavně nevím,jak to použít v praxi při seznamování.To se hned na první schůzce zeptáš na znamení a pak řekneš:"Jo aha,tak Ty jsi Rak?Tak to nic a sbohem,jdu hledat jinou."
Nebo po několikaměsíční známosti:"Cože,Ty jsi Kozoroh??!!Tak to se sbal a vypadni,sem nepatříš!"
Já to u svých koček nikdy neřešil.