Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pyrotechnika

Zdravím... jaký je názor na petardy pirotechniku ? Jelikož se zase blíží sezona rád bych tady trochu pokecal o tom jestli vám to vadí nebo ne a proč... je mi líto těch pejsků ale zase když se to hází na poli tak proč ne ? Jen to musí ovládat normální člověk a ne blb kterej přijde o končetiny.Jaký je váš názor ?

loading...

Ohňostroj na Silvestra večer budiž, hezké a nikdo tomu stejně nezabrání.. ale co mi to tu idioti hážou ráno pod voknem týden dopředu.. těch zvířat fakt lituju a jsou to nejen psi. Spoustu zvířat ani nevidíte co dlouho spí, schování ti musí mít strašný šok a tupcům je to lhostejné nebo si to ani neuvědomují.

Pěkný příklad na nepřímou úměru: čím menší IQ, tím více petard a podobného svinstva.

A nechápu další věc: kdybych já si na mé terase pustil od podlahy mé oblíbené Led Zeppelin nebo Sex Pistols, přijeli by strážci pořádku neodkladně.
A tihle bezmozci kazí druhým Vánoce beztrestně.

Když jsem byl ve věku dejme tomu 15 let tak jsem taky chodil rád a házel petardy, ale chodilo se neskutečnou štreku za město na pole, protože jsme měli strach aby na nás někdo nezavolal policii, nebo aby nás někdo nevypleskal.
Ale ted? Házej nám to před barákem snad 10 leté děcka a vůbec je to netrápí, že jsou v ulici kde má každý psa, kterej to nesnáší.
Zrovna minulý týden jsem slyšel rány nějak moc blízko baráku tak se nahlídnu z okna a borci rvou petardy do výfuku mého auta a mají s toho neskutečnou radost jakej to udělá randál.
Ale co chcete udělat? Mám volat policii? Co by s tím udělala... Mám se za nimi rozeběhnout? Co jim můžu udělat?....

Osobně mě absolutně nevadí pokud příjdou o končetiny.... děkoval bych bohu pokud by se to podařilo, alespon by si to ten dotyčný pamatoval.
Tyhle srandy jsou od toho, aby to udělalo nějaký krásný efekt na obloze v rukou profesionálů a navodilo to tu atmosféru Silvestru.

Korunu jsem do toho nikdy nedal a nikdy nedám.

1. Kočky to nemají rády, jsou s námi samozřejmě doma
2. Vyhozené peníze. Ale líbí se mi, že platící (střílející) i neplatící (pozorovatel) mají stejný zážitek. Střelec navíc občas urvané ruce. může ale samozřejmě namířit i na kolemstojící, může být veselo..
3. Jinak, ohňostroj jako takový se mi líbí.