Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živí mrtví - Dotaz

Dobrý den, vím že todle není úplně fórum pro toto, ale lepší jsem nenašel.

Takže bych se chtěl zeptat jestli někdy v serii Walking Dead, neboli Živí Mrtví bude vysvětleno, jak k
epidemii došlo. Stačí jen jestli ano nebo ne. Prosím ne žádné spoilery. Děkuji

Koukni sem: www.edna.cz Je to nějakých šest dílů o tom, jak to všechno začalo.

V rámci tohoto "předseriálu" Fear the Walking Dead vyšlo i několik krátkých webepizod, které sledují počátek apokalypsy začínající v letadle. Na jednotlivé díly těchto webepizod (trvajících třeba jen minutu), se můžeš podívat tady. Zatím vyšlo osm šotů, postupně se snad budou na edna.cz doplňovat všechny epizody, pokud ještě nějaké budou ;-)