Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezpečnost sexu

Jak moc je bezpečný či nebezpečný sex, když partnerka bere antikoncepci a partner nemá kondom, ale vždy se udělá mimo.

loading...

No partnerka měla dnes dostat menstruaci, jelikož bere antikoncepci tak by to mělo být celkem přesné. Menstruace se má dostat 3/5 den co nebere prášky ona obvykle dostává 4 ale dnes nepřišel tak mám trošku obavy... :-)