Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sex ve snu

v životě jsem měl sex jen 2x je mi 18 a těď se mi poprví zdál sen ve kterym sem měl sex s nějakou pěknou babou a bylo to 10x lepší jak v real aj trenky sem měl ráno ulepené. Kéž bych ten sen měl každou noc :3

loading...

A to si jako stěžuješ,nebo jsi takové prase,že to píšeš do éteru? Nebo si myslíš,že to někoho zajímá? Jsi ještě střízliv? Pokud ano,tak by mě i zajímalo,co vyplodíš za kravinu s opicí za krkem.Myslím si,že podobný názor jako já,mají i jiní.

Po důkladné analýze Vašeho textu předpokládám, že to byl taky Váš poslední sex na dlouhou dobu. I já samozřejmě chci pogratulovat k první poluci a po zvážení Vaší inteligence bych také rád popřál hodně štěstí do nového roku, budete ho potřebovat, jako nikdo jiný.

S obdivem k Vašim úžasným výkonům, Helemese