Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sháním vědmu

Nevíte někdo o nějaké dobré vědmě nejlépe z Litoměřicka nebo Mostecka? a nebo třeba která vykládá přes skypa nebo email. děkuji

Taky bych nejakou potreboval :) Jen me vzdycky zarazelo, proc si vedma musi vydelavat zrovna takhle. Vzdyt je to vedma! Muze sazet na sport a vydelavat slusny prachy :)

Jinak klidne napis mne. Mam email i skype a za drobny uplatecek ti taky dokazu rict, co chces slyset. Oba budeme spokojeni :)