Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Účinnost pilulky "PO"

Dobré odpoledne,
Potřebuju se zeptat na účinnost pilulky po. S přítelkyní jsme se nechali moc unést a dali jsme si dvě noci vášně. Bylo to všechno hrr....hrr...První noc si asi 3 hodiny po vzala pilulku "po" (dalo mi to práci najít) a druhou noc si vzala půl hodinky po. Jaká je šance, že otěhotní ? Máte někdo osobní zkušenost s účinností pilulky "po" ?

loading...

Tak se zdá, že ta tabletka nefungovala a přítelkyně má podezření na začátek těhotenství (možná jen histerčí), proto oživuji otázku co dělat v případě, že pilulka po nepomůže. Prý je více vyčerpaná, ruce má alergické atd. Mohlo by to být zapříčiněno i nečím jiným vím. Ale co když ? Proto mám po ruce radši řešení. Co dělat když pilulka nezabere a je tomu tedy (ani ne) první měsíc ?

Naše prabáby to řešily litrem svařáku, a skákáním ze skříně :-D
V dnešní moderní době by gramotnost, a s tím i související zodpovědnost lidí kteří spolu sexuálně žijí měla být na takové úrovni, že podobné "úlety" by se měly vyskytovat pouze ojediněle. Když už ale k něčemu takovému dojde, tak jak psal Karel04 - určitě navštívit gynekologa!

Myslím, že už tohle přeháníte a už vyjadřováním se k hovadu přibližujete sám. Nikdy jsem neřekl, že to je pravidelně a byly to spíše...podmínky v Džungly. To, že si o lidi típáte vajgla se jim nejspíš líbí. Pro vás si vezmu popelníček. Jinak děkuju za přínosnou zprávu do diskuze.

No vidíš a realita je přitom taková, že holčina píchá s ním a s tebou ne ... :-D

to Peťan:
Spíše to budou projevy toho několikanásobného užití pilulky "po". Každopádně jak napsali ti nade mnou, pokud se ji o dost dnů opozdila menstruace, ať si zajde ke gynekologovi. Pokud se ji zatím nic výrazně neopozdilo a jen vyšiluje, může zkusit těhotenský test. Ten dá alespoň orientační představu.
Jinak miniinterrupce stojí okolo 1-3k. Tedy žádné strašné peníze. Každopádně HA vychází levněji. :P