Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Boty na Letné.

Na Letné, co dřív stála socha Stalina a teď je tam jakési bimbadlo k tomu bimbadlu vede kabel. A na tom kabelu visí nějaké boty v množství větším než malém.
L8AieiBEpUk
To je nějaká hezká tradice (že bych tam přidal i nějaké své staré škrpály)?
Boty na Letne su skor na debatu (www.debaty.net) a nevidim tam ziaden problem, ktory by sme mali preberat na tejto poradni. (fleg)

No, nejvíc se tam slejzaj skejťáci, různý individua, huliči, umělci, takže to má asi nějakej "tajnej" význam. Jakej, to netuším. Uvažoval jsem nad tím hodněkrát, jako nejpravděpodobnější se mi jevilo, že někdo na skejtu prošoupal kecky, tak je tam hodil a ovečky se pak začly opičit :-D