Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VS zkouska

nevíte někdo to že, když nepřídu na zkoušku na 1 termín (a přitom na ten termín jsem se označil že přídu) a učitelka mě omluví, tak co znamená to že mě omluví, že jestli mám stále 3 pokusy nebo už jen dva?
Dík

Pokud se přihlásím na první termín a nedorazím na něj, tak mi logicky zůstávají už jen dva pokusy. To, že se omluvíš je hezké, ale nic to nemění. Profesor to nijak neřeší, ale máš MOŽNÁ nějaké bezvýznamné plus za slušné chování.

Tak to bývá u nás. U vás to může být jinak :-).