Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Negativní těhotenský test, opožděná menstruace?

Dobrý večer, moc bych chtěl poprosit o pomoc.

Moje přítelkyně má opožděnou menstruaci asi už pět dní.

Poslední menstruaci měla 7. prosince.

19. prosince nám prasknul kondom, ale nic v něm nebylo. A navíc nebyla ještě v ovulaci, takže tam byla minimální šance.

Poté jsme měli ještě styk bez kondomu na Silvestr, ale styk byl krátký, ve stylu "tam a ven".

7. ledna jsme dělali těhotenský test (odpoledne) a vyšel negativně.

Do dnešního dne (12.1.) nedostala menstruaci.

Možná to zde někomu zní vtipně, ale prosím o skutečnou pomoc, je z toho hodně špatná a já též. Přemýšlím a vymýšlím X způsobů jak ji pomoci.

Proto se ptám, je možné, aby se menstruace opozdili o týden a déle? Například díky stresu atd.?

Asi určitě koupit a udělat další testy?

Děkuji.

loading...

Pri takych problemoch a hlavne ak sa to bude opozdovat aj dalsie dni si myslim ze by urcite bolo dobre zajst k lekarovi. ono to moze mat asi kopec roznych pricin ktore by mal nejaky lekar vysetrit. Ked je tehotna tak je, lekar to zisti, a ked neni tak to tiez zisti :) Stav reality sa navstevou lekara nezmeni, len ziska o svojom stave dalsie a lepsie informacie.