Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Potřebují poradit

Zdravím. Chci se vyzpovídat,vrátil jsem se k bývalé která mi zahla a vyspala se z frajírkem chodila sním ven atd,jezdila zaním atd.. A teď po 14 dnech co jsem sní mi říká to,že sním to bylo úplně všechno jiné atd.. Že prej jí nudím atd, a teď jsem uní od včerejška a furt si píše na seznamce s jedním borcem atd.. A prostě furt ten telefon bere do ruk,a odepisuje mu furt... Vadilo by Vám to taky? A potom by Vám řekla to, že se mu Líbí,a ona jemu? Prosím poraďte, nevím co mám dělat..

loading...

S čím potřebuješ poradit? Sám moc dobře víš, co máš udělat, jen naivně doufáš, že tu dostaneš vhodné alternativní řešení. Takové ale není.
Máš přeci dopr**le nějakou hrdost taky ne? Podvádí tě, nechá tě, pak se jí omrzí i on a chce zas tebe? Takováhle pipina bude střídat chlapy jako ponožky.
Vůbec nepřemýšlej, ať se trápí ona a ne ty. Pošli jí zkrátka k čertu. To lepší nějakou dobu sám, než s takovouhle.

PS: Nikdy, za žádných okolností, i kdyby peklo zamrzlo, se nevracej k bývalce.

Nic ve zlém. Tvůj dotaz mi připomněl jednu dávnou příhodu, naštěstí nikoliv mou, jen jsem ji slyšel vyprávět. Jedné dívčině napsal její známý, že se mu "vrila do srdce". Tak mu odepsala, aby se nejdřív naučil česky.
Tak na sobě zapracuj, třeba se pak k tobě vrátí.

Vykašli se na ni,když ji nudíš už teď,tak se to bude zhoršovat.Stejně už hledá vhodné náhrady.A když bude chytrá,tak před odchodem z Tebe vytahá ještě nějaké peníze nebo drahé dárky.Na to bacha,stejně si ji tím natrvalo nepojistíš.

Nemá to vůbec žádný smysl. I kdyby v tobě v 16 viděla boha, v 18 v tobě bude vidět vola. A ona tě má za vola už v 16. Je to ale jedno, použitelnost šestnáctiletých pro trvalý vztah je skoro nulová, naprosto to nemají srovnáno v hlavě.

Tím je nijak neurážím, 16 bylo každému/každé. Prostě je potřeba ještě nějaká léta, aby člověk dospěl.