Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konverzace s přítelkyni

2236Ahoj, mám přítelkyni a problém není žádny až na to že když příjde na to že jsme sami tak se prý chovám jak debil, a mluvím blbosti... Když jsem s kámoškou nebo s kámošema tak se chovám normálně a je se mnou sranda, ale když jsem sní tak nevim o čem si sní mám povídat, furt mám divné pohyby a sem prostě ve stresu :( Děkuji za rady

Pokud je ti teprve ...náct, tak to neřeš. Každý začátek je těžký. Vybavuje se mi, v některé knížce MUDr. Plzáka se píše, že mluvit s dámou tak, aby si ji omotali kolem prstu dokážou akorát sňatkoví podvodníci. Pokud ta dáma k tobě něco cítí, tak to přejde mlčky.

Myslim ze to beries tak vazne ze ti az z toho drbe :) Ono to neni to nic neobvykle ze ludia nevedia co maju robit ked sa ocitnu osamote s damou, skus prestat mat pocit ze nieco musis robit ked ste sami, proste sa prestan stresovat a uzivaj si jej spolocnest, bez kecania blbosti :) Kecaj jej ze co si robl cez den alebo co :) Pytaj sa jej co robila ona, normalne veci. Ja neviem. Predstav si ze ona je nejaky tvoj kamos, a rozpravaj sa jak s nim.