Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na zakrytí jizev?

Dobrý den,
můj spolužák mě požádal o pomoc ohledně jeho jizev na obličeji. Věnuji se amaterskému maskování vytvořit jizvu je hračka ale zakrýt ji to už je horší. Jeho jizvy jsou v delkovém rozmezí asi tak jeden až dva centimetry. Nejsou vystouplé spíše "vcuclé", nejsou červené jsou v barvě pleti. Nejsou moc hluboké ani drasticky výrazné ale jsou viditelné. Myslíte že by šli zamaskovat korekčním make-upem a pudrem? Nebo něčím jiným?

Děkuji moc Joker girl :puff:

Spolužák se pak hodlá každé ráno líčit až do důchodu,kdy mu to začne být jedno?
To by měl spíš uvažovat o návštěvě plastického chirurga,kde se na něho podívají a vysvětlí mu,co je možné s tím udělat.Nebo se s tím smířit a říkat si,jak vypadá drsně.Mnoho lidí vypadá dost divně a taky s tím žijí a většinou to až tak moc neřeší.A když se bude později někdo vyptávat,vždy může tvrdit,že měl třeba v mládí ošklivou bouračku a je rád,jak dobře dopadl.Co je ostatním do toho.Možná má teď obavy,že si takhle třeba ani nenajde holku,ale každá nehledí na vnější krásu(třeba Angelika :-)).Ale zkusit ten makeup rozhodně můžete,jak si v tom pak bude připadat.

A od čeho

 má ty jizvy? Není to od akné, nebo z neštovic?
Když najdeš způsob bude to pak řešit každý den tunou líčení?
Jestli je to na "zkoušku" nebo k nějaké příležitosti tak existují základní krémy pod makeup na vyrovnání nedokonalostí a vrásek ale záleží na hloubce toho co chceš schovat. Estetická medicína by v tomhle byla asi lepší řešení