Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Serialy nici domacnost

Zdravim, prosim o radu. Sem s pritelkyni prez 4 roky cca 2 roky spolu bydlime. Uz drive se casto divala na serialy,telenovely,filmy. Ale zvladala u toho i vsechno ostatni. Posledni dobou to u nas vypada tak, ze od rana do vecera sedi u pocitace a diva se na serialy. Vsude je neporadek,nevari,nepere. Vsechno si musim delat sam. Vubec uz si me nevsima,zavola me jenom kdyz nevo potrebuje. Uz to tak nezvladam sem na vsechno sam :-| mate nekdo podobnou zkusenost ? Nevite jak ji ty serialy zhnusit? Nebo alespon aby u nich netravila vsechen cas ?

Pokud je to tak jak píšeš (a nezveličuješ to), tak řešit to jako v případě alkoholika. Nějakou odvykací léčbu (pokud proti seriálům něco takového existuje) a když odmítne nebo to nepomůže, tak se rozejít.
BTW: Co vás vůbec drží pohromadě, jaké má koníčky, plánujete nějaké potomky?

Ani nevim co nas drzi po hromade,mam ji strasne moc rad. A sme spolu uz tak dlouho ze mi pride ze je moji soucasti. Ja o detech nechci ani slyset staci mi se starat o nas dva a psa a navic si myslim ze na to je jeste cas :D ale ona o detech mluvi snad kazdou menstruaci.Jinak to s tou lecbou prave na to smeruje muj dotaz. Nevim co s tim delat a kdyz s ni na to tema mluvim vzdycky se nak vykecava a sama sobe nalhava ze zavisla na serialech neni, ale stejne u nich stravi zbytek dne.

Přečti si kapitolu
XVI
O románech pro ženy
Historie s číslovanými nápadníky
Nežeňte se s osobami pomatenými
z knihy
[http://media2.megaknihy.cz/96174-large/saturnin-10  -vydani.jpg?ts=1448640701]
Kupovat si ji nemusíš, dá se stáhnout.
Bohužel, řešení v knize uvedené je asi nepoužitelné, v době globálních sítí budeš těžko hledat místo, kde by se nějaký ten seriálek nedal chytnout.

BTW: Rád jsem se díval na seriály třeba od pana Dietla co měly začátek, konec a nějakou myšlenku. Koukat na současné seriály, třeba Ordinace na Ulici co se táhnou jako žvejkačka (když už nějakého herce nebaví se tam předvádět, tak se musí jako nechat přejet parním válcem) považuji za zbytečnou ztrátu času. A pokud někdo kvůli seriálům zanedbává své povinnosti, tak není co řešit.
BTW2: Proč se vlastně bráníš dítěti? Asi podvědomě tušíš, že s touhle ženskou by to nebylo to pravé mandlové a kdyby běžel nějaký seriál, tak by ses asi musel naučit i kojit:-D:beer:

Prvne uklid, potom vyper a neco uvar. Hned budes mit doma utulneji a nebudes nevrly na pritelkyni.

Jinak zalezi na jake serialy se diva. Vzhledem k tomu, ze pises "sedi u pocitace", tak to asi nebude Ordinace a podobne ceske slataniny. Takze treba jsou ty serialy opravdu koukatelne a nic ti nebrani se zacit divat s ni.

No hlavně byste si měli oba promluvit,co každému na druhém vadí a jestli je on ochotný to řešit a vyjít druhému vstříc.Pokud se nedohodnete,tak se zamysli,jestli má cenu s takovou ženskou dál trávit a ztrácet čas.Nebo ji zkus trochu vyprovokovat-prostě se seber s tím,že Tě to doma nebaví mlčet a že raději odcházíš na pivo nebo do kavárny,kde budou mluvící lidé a třeba i nějaké hezké holky.Tím i poznáš,jestli jí to bude vadit,tj.jestli jí na Tobě záleží.

Uz to tak nezvladam sem na vsechno sam :-|

Co takhle nafingovat "poruchu" počítače? Máš měsíc na to,aby jsi ji zpracoval. Pokud se nic nezmění,tak ji vyměň.
Musíš jí nějak rozumně nastínit priority. Pokud nepracuje tak hlavně starost o domácnost a pak ať se klidně podívá.