Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nestoja mi vlasy

Dobrý den mám takový problém že mi nestojí vlasy. Co mám prosím vás dělat.
Zmena predmetu, pôvodne: nestojí mi!!!! (fleg)

jj, vypada to, ze to snad delal nejaky 10ti lety synek mistni zamestnankyne a to v roce 1998 :)

Nicmene pocitam, ze se pisatelovi po odeslani prispevku postavilo neco jineho v domneni, jakej je to uzasnej udernik s dokonalym a vytribenym smyslem pro humor a brilantnim stylem. No az pochopi, co je to za hnupa, mozna uz se mu nikdy nepostavi nic :-D