Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brigáda ve Sportisimo

Dobrý den/Dobrý večer.
Chtěl bych se Vás lidičky zeptat, jestli má někdo zkušenosti s brigádou v obchodě Sportisimo. Přemýšlím o relativních brigádách a ta ve Sportisimu mě nadchla, protože tam prodávají hlavně sportovní věci a já se považuji za sportovce. Případně mi tady můžete sdělit Váš brigádnický plat nebo jiné kvalitní brigády, kde bych si jako student mohl vydělat hlavně v odpoledních hodinách nebo nejlépe o víkendu.

Děkuji za jakýkoliv ohlas.

Jestli to pro tebe vypadá zajímavě, ber to, můžeš odejít. ;-)
Nekoukej jen na peníze, ale i na to, jestli by tě práce bavila. Není příjemné pracovat tam, kde tě to nebaví, jen kvůli platu - pro tebe ani pro zákazníky.
Šel jsem dělat číšníka do restaurace hlavně kvůli slibovanému platu. Za týden jsem byl pryč, dělal jsem od 8 ráno do půlnoci, zákazníci si věčně jen stěžovali, kolektiv se ani nepozdravil, jen na sebe řvali, co kdo zase po*ral. Další rok jsem šel dělat jinou práci, plat o třetinu nižší, ale chodil jsem tam rád, obor mě zajímal.