Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SŠ - grafik/pajdak?

Rozhoduji se kam na sš. Chci zkusit reprodukčního grafika a nebo pedagogiku. Co by jste si vybrali vy? Je tu někdo kdo na nějaký takový obor chodí/chodil? Je to tam těžké? :) kolik

Pohled studenta PedF UK, obor IT, učit nechci, stejně jako skoro všichni v oboru, údajně se to od nás ani moc nečeká.
Jdi na grafika. Proč? Ten obor je hned od začátku využitelný a samotné středoškolské vzdělání bez pokračování je využitelné, po maturitě můžeš jít i jako grafik na peďák. Pokud půjdeš teď na pedagogickou školu, je taková střední téměř k ničemu, na vysokou musíš a nemůžeš si moc vybírat.