Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oční klinika Lexum dělá si ze mě prdel?

Chci laserovou operaci očí, jelikož mi brýle dost vadí.
Napsal jsem tady na Lexum na kontaktní mail 31.12.2015.
Jen citace z odpovědi.
V nejbližší době Vás bude kontaktovat
operátorka naší infolinky s nabídkou
konkrétního termínu vstupního vyšetření.
Poplatek za vstupní vyšetření činí 1500 Kč.
Do dneška se neozvali, tak jsem zadal znova požadavek.
V nejbližší době Vás bude kontaktovat
operátorka naší infolinky s nabídkou
konkrétního termínu vstupního vyšetření.
Poplatek za vstupní vyšetření je 3 000 Kč. :!:

Někdy to jsou docela perly no, i když je to z jiného soudku tak jsem taky nestačil zírat, když operátorka O2 s kterou jsem řešil problém ohledně přihlášení do Moje o2 s klidem sdělila: "Můžete mi říct vaše heslo a jméno účtu?"
A to neustále upozorňují, "Nikdy nikomu za žádných okolností nesdělujte vaše přihlašovací údaje".