Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou SŠ ?

Dobry den celi mesice stale resime vyber skoly pro naseho syna.A mame s toho uz hlavu v pejru ma vybranou skolu, bavi ho programovani prace s pocitacema atd...Takze davame prvni skolu strojni prumyslovku ale tam berou jen 30 deti a minuli rok ze 70 vzali 30:( jsme z Liberece a nevime jakou druhou skolu ho dat se zamerenim pocitace atd...Mate nekdo zkusenosti moc budem radi za kazdou dobrou radu

Ked ho bavi programovani, tak asi nejaka strojni prumyslovka kde bude pilnikovat plechy ho asi bavit nebude :) To len taka pripomienka (neviem ale co sa uci na tej skole tam u vas). Inac na karieru v SW je dobre mat vysku, a neni to vobec jednoduche.

...Ked ho bavi programovani, tak asi nejaka strojni prumyslovka kde bude pilnikovat plechy ho asi bavit nebude...

A co takhle programátor CNC strojů? Ti rostou na stromech u silnic?

...firma s dlouholetou tradicí strojírenské výroby,
přijme do pracovního poměru:
Programátora CNC strojů
Požadujeme:
- SPŠ, nejlépe obor automatizační technika, 3 roky praxe v oboru
- znalost programování CNC strojů, EdgeCam
Nabízíme:
- Zázemí velké společnosti.
- Pracovní poměr na dobu neurčitou.
- Mzda dohodou...