Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bole na tetování

Zdravím, dnes se mi na kůži, na tetování udělali takové boule, připomínalo to jak takové ty výstupky jak po spálení kopřivou.
a vznikly tak když jsem ''odpaloval'' míč ve volejbale, však určitě znáte jak vás bolí/štípají ruce když blbě odpálíte.
je to normalní? nebo raději mám zajít ke kožní?

a vznikly tak když jsem ''odpaloval'' míč ve volejbale

Máš tetovanie na dlaniach/prstoch z vnútornej strany?

je to normalní? nebo raději mám zajít ke kožní?

Neviem, nemám tetovanie, pri volejbalovej "bombe" by podobné spálenie teoreticky mohlo byť normálne. Ale radšej zájsť a zistiť, že je to banalita, než neísť a ľutovať.