Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy v oblasti srdca. Potrebujem odbornú pomoc

Dobrý deň.
Potreboval by som sa poradiť o niečom nezvyklom. Stáva sa mi dosť často, že v oblasti srdca ma občas pichá, alebo častejšie, že pri nadýchnutí ma zabolí. Stalo sa mi to aj pred chvíľou. Je to ako keby pľúca sa príliš o niečo pritlačili (neviem to poriadne vysvetliť) a prestalo to až potom, ako som sa rýchlo nadýchol. Bojím sa, že to môže byť vážne. Zatiaľ o tom viem iba ja. Nechcem vyvolávať paniku, tak sa radšej chcem spýtať, či niekto mi nevie poradiť alebo vysvetliť. Pre viac informácií ohľadne tejto témy mi napíšte komentár alebo na E-mail.
Som vďačný za každú radu :)

Dodatočné informácie:
14 rokov, športu sa venujem len zriedkavo, nie som obézny

Ja som na tom stejne, len mne je len 3x tolik :D (btw. bol som u lekara pred 10rokmi robil ekg makal som pri tom na bicykli slapacom a potom mi povedal ze mi nic neni ze si mam kupit bicykel :D Ja si sice myslim ze mi nieco je, ale co uz. Kupil som si bicykel, a nepomohlo. Asi na nom musim aj jazdit :-D).
... u mna to je len slabe a asi od chrbtice/ramena, tak to neriesim, ale dotazovatel nech ide k lekarovi, v 14tich nema nic pichat.

Mas naprostou pravdu. Potrebujes ODBORNOU pomoc. A ikdyby tu byl odbornik, bez prislusneho vysetreni stejne nedokaze odpovedet. Muze to byt srdce, muzou to byt plice...a co kdyz je to neco jineho? A taky to nemusi byt celkem nic. Opravdu myslis, ze bez vysetreni ti nekdo poradi? Tady? Ani lekar ti ni nedokaze rict takto pres poradnu. Bez si za praktickym lekarem a postezuj si jemu. Od toho tu je, od toho je placen.

Zajdi k lékaři, ale já s tímto v 15 letech za ním šel taky.
Úplně stejné jak popisuješ, při nádechu prudká bolest. Doktor mi na to řekl, že jsem jen ve vývinu, že je to normální. Někdo to má prý více někdo vůbec. Dnes je mi 22 a už to nepocituji. Tak měl asi pravdu, kdo ví.